Doktor specijalista | Dom zdravlja | Širom zemlje

Specijalista interne medicine/ nefrologije (m/ž/i)

Zaposlenje:

  • Puno radno vreme/ parcijalno radno vreme
  • Stalan posao

Radno mesto

  • Centar za negu ili praksu
  • Nekoliko lokacija širom zemlje

Datum početka

  • Što je pre moguće

Informacije o poslodavcu:

Kompanija nudi profesionalnu i stručnu medicinsku negu širom zemlje. Moderna radna mesta, prijatna radna atmosfera i interdisciplinarni timovi za lečenje.

Kompanija zapošljava više od 250 specijalista i preko 1500 kvalifikovanih medicinskih radnika koji se brinu o zdravlju pacijenata. Aplicirajte sada i postanite deo sjajnog kolektiva.

Vaša zaduženja:

  • Dijagnoza i lečenje akutnih i hroničnih oboljenja i disfunkcija bubrega
  • Ambulantno lečenje
  • Pripremanje i praćenje pacijenata za transplantaciju
  • Usklađenost sa odgovarajućim metodama lečenja
  • Interdisciplinarna saradnja sa ostalim specijalistima za holističku negu pacijenata
  • Sigurno rukovanje najmodernijom tehnologijom
  • Učestvovanje u uspostavljanju medicinskih metoda i koncepata

Vaš profil:

  • Specijalista ste interne medicine, sa fokusom na nefrologiju
  • Imate iskustva u izdavanju dijagnoza i terapija u oblasti nefrologije
  • Stručni ste u transplantaciji bubrega i transplantacionoj medicini
  • Kooperativni ste i odgovorni u saradnji sa interdisciplinarnim timovima za lečenje
  • Želeli bi ste raznovrsnu aktivnost u centru za dijalizu ili u ordinaciji

Vaša perspektiva:

  • Raznovrstan i odgovoran rad na moderno opremljenom radnom mestu sa novom tehnologijom za dijalizu
  • Sigurno radno mesto u inovativnoj i dobro poslujućoj kompaniji
  • Odlični uslovi za zaposlene sa porodicama
  • Odlično plaćeno radno mesto
  • Nemačka mreža za razmenu eksperata
  • Kolegijalna radna atmosfera u prijatnom timu
Da li ste se zainteresovali? Prijavite se odmah na info(at)apvgmbh.de ili popunite online prijavu! Za dodatne informacije molimo vas da kontaktirate gospodina Mario Klingler. Možete ga ontaktirati putem e-mail (gore navedena) ili putem telefona +49 (0)89 90 16 11 99.

Adresa

Promenadestraße 34

85579 Neubiberg

T +49 (0)89 60 60 15 29

V +49 (0)171 45 67 075

Skype: apv.skype

info(at)apvgmbh.de

Usluge

Regrutovanje

Headhunting

Usluga

Preseljenja

Građanin

Iznajmljivanje